Tapir

Proces sądowy lub śledztwo będzie toczyło się tak sprawnie jak dobrą opinię prywatną przedłożysz na wstępie tego procesu.

Skorzystaj z doświadczenia biegłych i specjalistów z różnych dziedzin.

Tapir

Podstawowe zasady
gromadzenia dowodów:

  • Nie zabezpieczaj sam dowodów i informacji
  • Analizy muszą być wykonywane zgodnie z metodami przyjętymi w procesie
  • Opinie prywatne muszą wykonywać specjaliści dysponujący odpowiednią wiedzą, sprzętem i oprogramowaniem
  • Raporty z badań muszą być czytelne dla odbiorcy
  • Metoda badania musi być naukowo sprawdzona i najlepiej powtarzalna
Tapir

Dla kogo wykonujemy
ekspertyzy?

Eksperci z grupy Tapir Wykonują ekspertyzy prywatne dla podmiotów gospodarczych, kancelarii prawnych i osób fizycznych. Istotą ekspertyzy prywatnej jest najlepsze przygotowanie  się do ewentualnego sporu w sądzie cywilnym lub do złożenia zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. W grupie Tapir opinie prywatne wykonują specjaliści, którzy na co dzień wydają opinie dla Sądów i organów ścigania. Osoby te pełnią również funkcje biegłych sądowych z różnych dziedzin.

Nasi klienci zwracają się do nas o pomoc, kiedy trzeba znaleźć, opisać i przeanalizować dane i informacje, w których może znajdować się cenny w ewentualnym procesie dowód. Posiadamy duże doświadczenie w pomocy przy toczących się procesach sądowych i śledztwach. Wiemy jakie dowody i w jaki sposób zabezpieczyć oraz jak je zaprezentować, aby były czytelne i kategoryczne dla organu postępowania.

Ekspertyzy prywatne wykonujemy zgodnie ze wszelkimi obostrzeniami i metodami przyjętymi w pracy z dowodem w rozumieniu procesowym. Nasze laboratorium wyposażone jest w profesjonalny sprzęt i wyspecjalizowane oprogramowanie, wykorzystywane w laboratoriach na świecie. Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych. Możemy poszczycić się dużymi sukcesami, które są wynikiem wieloletniego doświadczenia i profesjonalnego podejścia do Państwa problemów.

Zamów konsultację
Tapir

Dziedziny i zakres
opiniowania